آیین تکریم و معارفه مدیران هسته گزینش شهرداری شیرازبرگزار 'گردید

آیین تکریم و معارفه مدیران هسته گزینش شهرداری شیراز با حضور مهندس فرج‌زاده قائم مقام شهردار شیراز و جمعی از مدیران شهری و نیروهای هسته گزینش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی هسته گزینش شهرداری شیراز، طی حکمی از سوی جناب آقای حسین همراهی نماینده وزیر و دبیر هیات مرکزی گزینش، آقای جاهد موذنی به عنوان مدیر و عضو هسته گزینش شهرداری شیراز منصوب شدند. پیش از این آقای مهندس فلامرز اژدهاکش مدیر هسته گزینش شهرداری شیراز بودند.
 در آیین تکریم و معارفه مدیر هسته گزینش شهرداری شیراز جناب آقای فرج ‌زاده قائم مقام شهردار شیراز با عنوان این موضوع که هم اکنون در گام دوم انقلاب حضور داریم و ضروری است در زمینه نگاه و نگرش حضور نیروهای جوان و نخبه در راس امور کشور و همچنین شهرداری ها به عنوان دستگاه های اجرایی کلان کشور دقت ویژه شود افزودند در بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص گزینش نکات دقیقی وجود دارد که هسته گزینش باید به آنها توجه ویژه داشته باشد.
قائم مقام شهردار شیراز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در خصوص گزینش ازجمله مواردی همچون
در تشخیص ها، در گزینش اشخاص و در گزینش مسئولان، باید خدا را در نظر بگیرید، گزینش باید گزینش هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد.، هم رد کردن آن صالح، هم پذیرفتن آدم ناصالح، هر دو بد و هر دو خلاف است.، توجه کنید که گزینش را یک وسیله ای برای طرد، دور ریختن عناصر، مانع گذاشتن سر راه آدم های حسابی که می خواهند بیایند کار کنند، قرار ندهید. سعی کنید گزینش را پالایش نیروهای انسانی و زبده گزینی قرار دهید.》《در گزینش، سختگیری‌های بیجا، مانع‌تراشی‌های بیجا، اشکال دارد.،گزینش کار بسیار مهمی است، گزینش مثل صراط است همان صراطی که شنیده‌اید اینجاست، آنکه از مو باریک‌تر و از شمشیر تیزتر و هر طرفش هم بیفتی جهنم است ـ همینجاست.گفت: امیدوارم هسته گزینش با تاکید و نصب العین قرار دادن این موارد عمل کند
وی خطاب به پرسنل هسته گزینش حاضر در این آیین گفت: مجموعه مدیریتی شهرداری از شما میخواهد که مولفه های مهم تحول و نوآوری که در بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و گام دوم انقلاب وجود دارد نیز در چارچوب مسائل گزینش بگنجد و اقدامات بر این اساس انجام شود.
فرج زاده اضافه کرد: فعالیت مجموعه های حراست، بازرسی و گزینش در چارچوب حمایت و حراست از نیروهای شهرداری است.
قائم مقام شهردار شیراز با بیان اینکه برخورد نیروهای گزینش در ابتدای حضور افراد در مجموعه شهرداری تاثیری دارد که هیچگاه فراموش نمی شود، افزود: این برخورد در ادامه راه کاری آن فرد نیز موثر است.
وی ادامه داد: در طول خدمت نیز ممکن است برای کارمندان تحت شرایطی لزوم مراجعه به هسته گزینش پیش آید و در اینگونه موارد نیز باید نحوه برخورد هسته گزینش به سمت ایجاد انگیزه برای بهتر کار کردن و اصلاح امور در فرد باشد و آن کارمند را به مسیری هدایت کنید که در جهت حل مشکلش گام بردارد.
مهندس فرج زاده ضمن تقدیر از اقدامات مهندس اژدهاکش در طول دوره خدمت گفت: ایشان همواره در حوزه دستگاه های نظارتی مجموعه مدیریت شهری حضور داشتند و بهره های بسیاری از وجود ایشان بردیم و همواره از مجموعه نیروهای شهرداری حمایت کردند. بابت سالها خدمات و حمایت هایشان از طرف خودم و نیروهای شهرداری شیراز از ایشان تقدیر و تشکر می کنم.
قائم مقام شهردار شیراز با اشاره به ویژگی های شخصیتی و سوابق مدیر جدید هسته گزینش شهرداری شیراز گفت: ایشان از شایسته ترین و خوشنام‌ترین افراد برای انتصاب در پست مدیر هسته گزینش بوده و امیدوارم در طول خدمت خود چارچوب و اعتبار هسته گزینش را حفظ و با در پیش گرفتن نگاهی والا مسیر گزینش را طی کنند.
آقای فلامرز اژدهاکش مدیر پیشین هسته گزینش شهرداری شیراز نیز در این آیین گفت: بحث گزینش در همه مکاتب و حکومتها، به صورت جدی مطرح است و در ایران نیز که مزین به نام جمهوری اسلامی است باید ارزشها بر مبنای دین اسلام باشد و بر همین مبنا قانون مدون شده که معیار گزینش نیز استآقای اژدهاکش با اشاره به سوابق شکل گیری هسته گزینش شهرداری شیراز و اقدامات صورت گرفته در این حوزه افزود: گزینش شهرداری از سال ۶۸ زیر نظر استانداری فارس شروع به کار کرد و از سال ۹۲ به صورت مستقل ادامه فعالیت داد و از سال ۹۲ تا ۹۹ بیش از هشت هزار پرونده را با طی کردن مراحلی همچون گرفتن استعلامات مختلف، تحقیق ،مصاحبه و ... بررسی کردیممدیر پیشین هسته گزینش شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: همواره در مسیر صدور رای تلاش کردیم با عمل بر قانون و دستورالعمل ها بر مبنای اصلاح موارد گزینش کنیم، مگر در موارد خاص.
آقای جاهد موذنی مدیر جدید و عضو هسته گزینش شهرداری شیراز نیز در این آیین گفت: امیدواریم با همراهی مدیران، نهادهای نظارتی و افراد تاثیرگذار در این عرصه و بر اساس آموزه های دینی، فرمایشات حضرت امام خمینی(ره)،بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، قانون، دستور العمل اجرایی ، به دور از تنگ نظری و حب و بغض وپرهیز ازسلایق شخصی وگرایش های سیاسی عمل کنیم.
آقای موذنی ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر پیشین هسته گزینش شهرداری شیراز و کسب رتبه عالی برای این نهاد گفت: تلاش می کنیم با برنامه محوری، سرعت بخشی و روان سازی امور و در نظر گرفتن حقوق افراد و سازمان در امر گزینش تاثیرگذار باشیم و رتبه عالی هسته گزینش شهرداری را حفظ و ارتقا دهیم.
درپایان این آیین جناب آقای فرج زاده قائم مقام محترم شهردار وکارکنان هسته گزینش شهرداری با اهدا لوح و هدایا،  زحمات جناب آقای مهندس اژدهاکش را ارج نهادند.
 

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

پیوند ها
میزان رضایت خود را از مطالب ارایه شده در سایت بیان فرمایید؟
آمار بازدید

بازدید امروز ۱۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۶۰۲۰ نفر
اوقات شرعی

شعارسال

بارگذاری و  بروزرسانی محتوا : مدیریت هسته گزینش شهرداری شیراز